Strony

Joachim Brudzinski

Joachim Brudzinski

wtorek, 1 lipca 2014

O taśmach "Wprost"

Bardzo ostro wypowiedział się o aferze taśmowej, która wstrząsnęła całym krajem: Wymiar polityczny jest taki, że sitwa się obroniła, politycy uratowali swoje stołki i jak mówił Radosław Sikorski w rozmowie z ministrem Rostowskim „zdrowie naszego najwyższego przywódcy, oby żył wiecznie”. Taki jest dzisiaj stan euforii po stronie Platformy Obywatelskiej, a w Polsce jak bieda była, tak bieda jest.
Po wypowiedzi poznać można, iż jest to patriota, człowiek, który zrobi wszystko dla kraju. Dostrzegający jego ułomności, pragnący budować, nie niszczyć. Joachim Brudziński to człowiek, którego cechuje bardzo wysoka moralna postawa, jest to człowiek głęboko wierzący - również w swoją partię i to jest bardzo obiecujące.
Brudziński nie odcina od ludzi, widzi, iż dotyka ich bieda i niesprawiedliwość. Czołowy polityk partii zadeklarował również, że jego partia nie boi się ewentualnych nagrań. Podkreśla, jak wielką ignorancją wykazał się rząd: Tusk mówi dziś: państwo to ja. Ale to państwo przypomina republikę bananową. Rząd chce zamknąć usta opozycji, dziennikarzom. Niech Tusk i jego doradcy pukną się w czoło – wypowiedział się Brudziński na antenie TVN24. W pełni zgadzam się z jego wypowiedzią, to skandaliczne co rząd robi. Przesuwa środek ciężkości z treści nagrań na ich pochodzenie. To nieważne kto nagrał, ważne co taśmy zawierają. Zastanawiam się po co Tusk się broni. Panowie! Mleko się rozlało, nie tłumaczcie się, tylko podajcie się do dymisji! Zupełnie nie rozumiem, dlaczego obejmujecie jeszcze jakiekolwiek stanowiska.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz